HomeSitemap ► Turkish

Çıkarılabilir medya veri kurtarma yazılımı
Simge

MP3/mp4 oynatıcılar, cep bilgisayarları, PDA aygıtları vb. dahil olmak üzere çeşitli çıkarılabilir flash sürücü aygıtlarındaki kayıp veya eksik dosya ve klasörleri kurtarın. 256MB, 512MB, 1GB, 2GB vb. seçenekleri mevcuttur.

DDR Profesyonel - Veri Kurtarma
Simge

Bellek kartları (SDHC, multimedya kartları, bilgisayar kartları vb.), dijital oynatıcılar, USB sürücüler, cep telefonları, dijital kameralar gibi sabit veya USB depolama alanlarından büyük miktarda kayıp veriyi kurtarmak için gelişmiş ve kullanımı kolay veri kurtarma yazılımı . oyuncular vb.

Mobil veri kurtarma yazılımı
Simge

Mobil veri kurtarma yazılımı, farklı türdeki cep telefonlarından silinen verileri kurtarmak için kullanışlı bir yazılımdır. Cep telefonu veri kurtarma yazılımı, cep telefonu belleğinin biçimlendirilmiş veya bozulmuş olması, cihazın yanlış kullanılması, bir cihazdan başka bir cihaza veri aktarımı ve diğer veri kaybı nedenleri gibi büyük veri kaybı senaryolarında kayıp verileri sağlar.

Android veri kurtarma yazılımı
Simge

Android veri kurtarma yazılımı, farklı Android cihazlardan silinen dijital fotoğraflarınızı, resimlerinizi, fotoğraflarınızı, mp3/mp4 dosyalarınızı, klasörlerinizi, ses dosyalarınızı, videolarınızı ve diğer değerli verilerinizi kurtarmanıza yardımcı olur. Android dosya kurtarma programı, kayıp verileri kurtarmak için Android cihazını kapsamlı bir şekilde tarayan yerleşik bir tarama tekniği sunar.

Hafıza kartı veri kurtarma yazılımı
Simge

Mikro SD kart, SDHC hafıza kartı, Mini SDHC, MMC kart, Compact Flash, xD, sD vb. dahil olmak üzere çeşitli flash sürücülerden kaybolan verileri kolay bir şekilde kurtarın. Bellek kartı yazılımı, CF (kompakt flash), XD (görüntü kartı), SM (güvenli ortam), SM (akıllı ortam), mikrodisk vb. gibi tüm USB (seri Veri Yolu) video depolama bağlantı noktalarını kabul eder.

Sim kart veri kurtarma yazılımı
Simge

PC/SC veya phoenix standart Sim kart okuyucusunu kullanarak cep telefonu Sim kartından silinmiş veya silinmiş metin sms'lerini (okunmuş/silinmiş, silinmiş telefon numaralarını) tamamen alma yeteneğine sahiptir. Kart kurtarma yazılımı, minimum sürede mobil sim kart yedeklemesi sağlar ve kurtarılan verileri daha fazla referans için metin formatında kaydeder.

Dijital kamera veri kurtarma yazılımı
Simge

Virüs veya virüs bulaşmış depolama ortamının bozulması nedeniyle kaybolan dijital kamera ekipmanından silinen resimlerin, fotoğrafların, görüntülerin, ses-video dosyalarının otomatik olarak kurtarılması. Yazılım, IBM, Canon, Casio, Olympus, Fujifilm, LG Electronics, Hitachi, HP, Yashica, Panasonic, Philips, Epson, Samsung vb. dahil olmak üzere çeşitli dijital medya üreticilerini destekler.

Dijital görüntü kurtarma yazılımı
Simge

Sabit sürücüden ve diğer çıkarılabilir USB sürücülerden silinmiş veya biçimlendirilmiş tüm dijital fotoğrafları, görüntüleri, jpg, jpeg, gif formatındaki belgeleri destekleyen fotoğrafları kurtarın. Yazılım Tüm önemli donanımlarla (IBM, Toshiba, Intel, Maxtor, Toshiba vb. dahil) ve çıkarılabilir medya sürücüleriyle (Transcend, Kingston, IBM, SanDisk, Sony, Panasonic vb. dahil) uyumludur.

NTFS veri kurtarma yazılımı
Simge

Kullanımı kolay belge ortaya çıkarma yardımcı programı, NTFS ve NTFS5 dosya sistemleri tarafından bölümlenmiş bir Windows sabit sürücüsünden biçimlendirilmiş veya silinmiş her şeyin rapor edilmesine yardımcı olur. NTFS, Hitachi, Toshiba, Seagate, Digital, Western, Quantum gibi tüm büyük donanım üreticilerinin ve piyasada bulunan diğer benzer sabit disk üreticilerinin SATA, IDE, EIDE, SCSI dahil olmak üzere çeşitli ortamlar tarafından çalıştırılan veri depolama cihazlarını destekler.

FAT Veri Kurtarma Yazılımı
Simge

16/32 FAT dosya sisteminin tam işlevsel desteğiyle, kaybolan dosyaları çökmüş sabit disk bölümlerinden kurtarmak için güvenli ve güvenilir bir çözüm. Araç, bozuk dosyaların Windows PINGES bölümünü tam otomatik olarak geri yükler ve geri yükler ve verileri verimli bir şekilde geri yükler.

iPod veri kurtarma yazılımı
Simge

Tüm nesil serilerdeki formatlanmış veya hasar görmüş Apple iPod Mini, iPod Nano vb.'den mp3 müzik, ses, video, şarkı ve resimleri güvenle kurtarın. Yazılım, kullanıcıların müzik, mp3 şarkıları, fotoğraflar, görüntüler, ses görüntüleri, video vb. dönüştürmesine yardımcı olur. Apple iPod dijital oynatıcı cihazını güvenli bir şekilde kurtarmak ve geri yüklemek için.

Zune Veri Kurtarma Yazılımı
simge

Zune-to-Zune kablosuz bağlantısında (Wi-Fi işlevi) kaybolması durumunda silinen dosya ve klasörleri kurtarır ve Zune dijital müzik çalarınızın uygunsuz kullanımı nedeniyle eksik verileri kurtarır. Yazılım, kaybolan müziği, ses-video koleksiyonunu, dijital fotoğrafları, hareketli duvar kağıtlarını, podcast'leri, fotoğrafları, albüm şarkılarını vb. geri yükleyebilir.

Choose your Language to browse the website:-

Afrikaans
Albanian
Armenian
Arabic
Azerbaijani
Chinese
Bulgarian
Danish
Dutch
English
Estonian
Finnish
Filipino
German
French
Haitian Creole
Hebrew
Greek
Irish
Indonesian
Hungarian
Italian
Japanese
Korean
Latin
Latvian
Macedonian
Malay
Norwegian
Persian
Polish
Romanian
Portuguese
Russian
Spanish
Swedish
Thai
Turkish
Ukraine
Vietnamese
Yiddish
Chinese-Simplified