Pen Drive Data Recovery

Veri kurtarma-usb-drive.com tam güven içinde önemli dosyaları yönetmek için kaliteli sonuçlar ile kalem sürücü veri kurtarma yazılımı sağlar. Veri kurtarma, bilgi yönetimi çözümü tanınmış bir lider olarak, kritik veri kaybına ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli yazılım yelpazesi sunuyoruz.

Mac Data Recovery Software Için buraya tıklayın Mac Data Recovery yazılımı

Pen Drive Data Recovery yazılımı

Pen Drive bize Günümüz iş hayatında büyük kolaylık sağlar. Bir sistemden bir yerden başka başka ya da değişen belgelere büyük miktarda veri paylaşımı ve aktarabilirsiniz. Ancak, insan hataları ya da diğer birçok nedenlerden dolayı, sık sık Pen Drive veri kaybetme mahcup durumları karşılamak. Örneğin, veri kısayol, yanlışlıkla silinmesi, yazılım yolsuzluk ve birçok diğer nedenler olarak değiştirilmiştir antivirüs, dosya ve klasörleri ile silinirse.

Bu sorunlar karşılaşıyorsanız ve kayıp veri geri almak istiyorsanız, biz kalem sürücü verileri kurtarmak için çözüm var. Bizim Pen drive veri kurtarma yazılımı kalem sürücü, flash sürücü, başparmak sürücü ve USB sürücüleri diğer tür geri kayıp dosya almak için yardımcı olur. Kalem sürücü veri kurtarma programı kayıp metin belgeleri, fotoğraflar, görüntüler, resimler, video, ses ve kalem sürücü veri depolama aygıtları diğer değerli dosyaları kurtarır.

Pen Drive Data Recovery Software

Kalem sürücü veri kurtarma için adım aşağıdaki kullanın:

Sisteminizde bir USB Port kullanarak Kalem sürücü

indir kalem sürücü veri kurtarma yazılımı

yükleyin Pen drive Data Recovery yazılımı

sisteminizde yazılım çalıştırın

arama kriteri seçin

Eğer kayıp veri kurtarmak istediğiniz bölümü seçin

yazılım disk tarama işlemi tamamlayana kadar bekleyin

Şimdi yazılım tüm geri kazanılabilir verileri gösterir

kurtarılan verileri kaydetmek için hedef konum göz atın.

Çıkarılabilir Medya Veri Kurtarma Yazılımı

Removable Media Data Recovery Software

Kayıp veya dosya ve MP3/MP4 çalarlar, Pocket PC gibi çeşitli çıkarılabilir medya flash sürücü klasörleri eksik kurtarmak, PDA cihazları, 256MB 512MB, 1GB, 2GB kullanılabilir vb.

DDR Profesyonel - Veri Kurtarma Yazılımı

DDR Professional - Data Recovery Software

Advance ve Hafıza kartı gibi sabit disk veya USB yığın depolama aygıtları (SDHC, Multimedya kartları, PC kartı vb), Dijital müzik çalarlar, USB sürücü, cep telefonları, dijital fotoğraf makineleri, dijital ses kayıp önemli veri kurtarma için veri kurtarma yazılımı kullanımı kolay oyuncular hiçbir zaman vb.

Cep Telefonu Data Recovery yazılımı

Mobile Phone Data Recovery Software

Cep telefonu veri kurtarma yazılımı cep telefonu çeşitli silinen verileri kurtarmak için kullanışlı bir program. Cep telefonu dosya kurtarma programı cep telefonu, yanlış cihaz kullanımı, başka ve diğer veri kaybı nedenleri bir cihazdan veri aktarımı biçimlendirilmiş veya bozuk hafıza kartı gibi büyük veri kaybı senaryolarda kayıp veri geri yükler.

Android Data Recovery yazılımı

Android Data Recovery Software

Android veri kurtarma yazılımı farklı android cihazlar silinen dijital fotoğraf, resim, görüntü, MP3/MP4 dosyalar, klasörler, ses, video ve diğer değerli veri kurtarmak için yardımcı olur. Android dosya kurtarma programı derin kayıp veri kurtarmak için android cihaz tarar dahili disk tarama tekniği sağlar.

Memory Card Data Recovery yazılımı

Memory Card Data Recovery Software

Micro SD Kart dahil olmak üzere çeşitli flash kartlar, SDHC Hafıza Kartları, Mini SDHC, MMC Kart, Compact Flash, xD, kolay bir şekilde SD vb kayıp veri geri almak. Hafıza kartı kurtarma yazılımı USB her türlü (Evrensel seri yol) CF (Compact-Flash), XD (resim kartı), SM (güvenli ortam), SM (akıllı medya), mikro sürücü vb gibi liman hafıza kartı desteği

Sim Kart Veri Kurtarma Yazılımı

Sim Card Data Recovery Software

Tamamen yetenekli silinmiş veya okumak silinmiş almak için / okunmamış kısa sms, PC / SC veya Phoenix standart sim kart okuyucu kullanarak cep telefonu sim kartı silinmiş telefon rehberi numaraları. Kart kurtarma yazılımı çok daha kısa sürede cep telefonu sim kartı yedekleme sağlar ve daha fazla referans için metin biçiminde kurtarılan verileri kaydetmek.

Dijital Kamera Veri Kurtarma Yazılımı

Digital Camera Data Recovery Software

Silinmiş resim, görüntü, fotoğraf, dijital kamera cihazdan ses-video dosyalarının otomatik kurtarma bozuk veya virüs bulaşmış depolama ortamına nedeniyle kaybetti. IBM, Canon, Casio, Olympus, Fujifilm, LG Electronics, Hitachi, HP, Yashica, Panasonic, Philips, Epson, Samsung vs dahil olmak üzere dijital medya üreticilerinden Yazılım desteği çeşitli türleri

Dijital Resim Kurtarma Yazılımı

Digital Pictures Recovery Software

Tüm dijital fotoğraf, fotoğraflar, silinmiş veya formatlanmış geri jpg, jpeg, sabit disk sürücüsü ve diğer çıkarılabilir USB sürücülerden gif dosya biçimlerine destek enstantane. Tüm büyük sabit disk markaları (IBM, Toshiba, Intel, Maxtor, Toshiba vb dahil) ve çıkarılabilir ortam sürücüleri (Transcend dahil olmak üzere, Kingston, IBM, SanDisk, Sony, Panasonic vb) ile uyumlu yazılım.


NTFS veri kurtarma yazılımı

NTFS Data Recovery Software

Dosya Revealer programı kullanımı Kolay NTFS ve NTFS5 dosya sistemine dayalı bölümlenmiş Windows sabit disk sürücüsü tüm biçimlendirilmiş ya da silinmiş verileri unformat yardımcı olur. NTFS veri kurtarma aracı SATA, IDE, EIDE, Hitachi, Toshiba, Seagate, Western Digital, Kuantum ve piyasada mevcut diğer eşdeğer sabit disk üreticileri gibi tüm büyük markalar SCSI dahil olmak üzere birden fazla medya sürücüleri destekler.

FAT veri kurtarma yazılımı

FAT Data Recovery Software

FAT 16/32 dosya sistemlerini tam fonksiyonel destek ile mantıksal sabit disk sürücüsü kaza bölümleri kayıp dosyaları kurtarmak için güvenli ve güvenilir bir çözüm. Tam otomatik programı araç alır ve onarım verimli bir şekilde pencere FAT bölüm tablosu dosyaları verileri bozuk.


iPod Data Recovery yazılımı

iPod Data Recovery Software

Güvenle mp3 müzik, ses, video, şarkı, iPod Mini, her nesil seri iPod Nano vb de dahil olmak üzere biçimlendirilmiş veya hasarlı Apple iPod'lar resimleri geri. Yazılım kullanıcılara güvenli almak ve müzik, mp3 şarkı, resim, resim, Apple iPod dijital çalar cihazı ses-video fotoğraf vb geri yardımcı olur.

Zune Veri Kurtarma Yazılımı

Zune Data Recovery Software

Zune-to-zune kablosuz bağlantı (Wi-Fi özelliği) sırasında kaybolur ve Zune dijital müzik çalar yanlış kullanım nedeniyle eksik veri geri yükler silinmiş dosyaları ve klasörleri alır. Yazılım kayıp sevdiğiniz müzik, ses-video koleksiyonu, dijital fotoğraf, animasyonlu duvar kağıtları, podcast, resim, albüm şarkılarını vb kurtarır kurtarır

Copyright © data-recovery-usb-drive.com