Pen Drive Data Recovery

بازیابی اطلاعات-USB-drive.com قلم اطلاعات هارد نرم افزار بازیابی فراهم می کند با نتایج با کیفیت برای مدیریت فایل های حیاتی خود را در اعتماد به نفس کامل. به عنوان رهبر شناخته شده بازیابی اطلاعات، راه حل های مدیریت اطلاعات ما ارائه می دهیم طیف گسترده ای از نرم افزار های مختلف دیگر برای رسیدگی به نیازهای دست رفتن اطلاعات حیاتی خود را.

Mac Data Recovery Software برای اینجا را کلیک کنید مک نرم افزار بازیابی اطلاعات

قلم درایو نرم افزار بازیابی اطلاعات

قلم درایو به ما می دهد راحتی بزرگ در زندگی کسب و کار امروز است. شما می توانید به اشتراک گذاری و انتقال داده ها مقدار زیادی از یک سیستم به اسناد دیگر و یا انتقال از یک مکان به مکان دیگر. با این حال، با توجه به خطاهای انسانی یا بسیاری دلایل دیگر، شما اغلب شرایط خجالت از دست دادن داده های درایو قلم دیدار خواهد کرد. برای مثال، اگر داده ها توسط آنتی ویروس ها، فایل ها و پوشه ها به میانبر، حذف تصادفی، فساد نرم افزار و بسیاری از دلایل دیگر تغییر حذف شده است.

اگر شما در مواجهه با این مشکلات و می خواهید اطلاعات از دست رفته خود را به عقب بر گردیم، ما باید راه حل برای بازیابی اطلاعات از درایو قلم. قلم اطلاعات هارد نرم افزار بازیابی ما به شما کمک می کند فایل های از دست داده شده از درایو قلم، فلش درایو، درایو انگشت شست و انواع دیگر از دیسک های USB. قلم اطلاعات هارد برنامه های بازیابی اطلاعات بازیابی اسناد از دست رفته متن، عکس ها، تصاویر، عکس ها، فیلم ها، فایلهای دیداری و دیگر فایل های ارزشمند از قلم درایو دستگاه های ذخیره سازی داده ها.

Pen Drive Data Recovery Software

پس از گام برای قلم درایو بازیابی داده ها استفاده کنید:

پلاگین √ در درایو قلم با استفاده از یک پورت USB در سیستم شما است

دانلود قلم اطلاعات هارد نرم افزار بازیابی

نصب قلم درایو نرم افزار بازیابی اطلاعات

اجرای نرم افزار ما بر روی سیستم شما

انتخاب معیارهای جستجو

انتخاب پارتیشن که از آن شما می خواهید برای بازیابی اطلاعات از دست رفته

صبر کنید تا نرم افزار کامل فرآیند اسکن دیسک

در حال حاضر این نرم افزار همه اطلاعات قابل بازیابی را نشان می دهد

مرور برای محل سکونت مقصد برای صرفه جویی در بهبود داده شده خود را.

متحرک رسانه ای نرم افزار بازیابی اطلاعات

Removable Media Data Recovery Software

بازیابی از دست داده و یا از دست رفته به فایل ها و پوشه ها از درایو های قابل حمل فلش های مختلف رسانه ها از جمله پخش MP3/MP4، کامپیوتر های جیبی، دستگاه های PDA و غیره موجود در 256MB، 512MB، 1GB، 2GB.

DDR حرفه ای - نرم افزار بازیابی اطلاعات

DDR Professional - Data Recovery Software

پیشرفته و آسان به استفاده از نرم افزارهای بازیابی اطلاعات برای نجات اطلاعات مهم از دست رفته از هارد ثابت و یا دستگاه های ذخیره سازی انبوه USB مانند کارت حافظه (SDHC، کارت های چند رسانه ای، کارت PC و غیره)، دستگاه پخش صوتی دیجیتال، درایو یواس بی، تلفن همراه، دوربین های دیجیتال، صوتی دیجیتال بازیکنان در هیچ زمان و غیره.

اطلاعات تلفن همراه نرم افزار بازیابی

Mobile Phone Data Recovery Software

اطلاعات گوشی موبایل نرم افزار بازیابی برنامه مفید برای بازیابی اطلاعات حذف شده از انواع مختلف از تلفن همراه است. تلفن همراه برنامه های بازیابی فایل بازیابی اطلاعات از دست رفته در حالات از دست رفتن داده ها بزرگ مانند کارت حافظه فرمت شده و یا خراب شده از تلفن همراه، دست زدن به دستگاه نامناسب، انتقال اطلاعات از یک دستگاه به دستگاه دیگر و سایر علل از دست دادن داده ها.

آندروید نرم افزار بازیابی اطلاعات

Android Data Recovery Software

آندروید نرم افزار بازیابی اطلاعات کمک می کند تا به شما برای بازیابی خود حذف عکس های دیجیتال، عکس ها، تصاویر، فایل های MP3/MP4، پوشه ها، فایلهای دیداری، فیلم ها و دیگر داده های ارزشمند از دستگاه های اندیشه های مختلف است. برنامه بازیابی فایل آندروید فراهم می کند inbuilt در روش اسکن دیسک است که عمیقا اسکن دستگاه اندیشه برای بازیابی اطلاعات از دست رفته است.

کارت حافظه نرم افزار بازیابی اطلاعات

Memory Card Data Recovery Software

بازیابی اطلاعات از دست رفته از فلش کارت های مختلف از جمله میکرو SD کارت، کارت حافظه SDHC، کوتاه SDHC، MMC کارت، کامپکت فلش، XD، SD و غیره در راه آسان. کارت حافظه نرم افزار بازیابی پشتیبانی از همه نوع USB (گذرگاه سریال جهانی) کارت حافظه پورت مانند کامپکت فلش (CF)، XD (ارسال کارت تصویر)، SM (امن رسانه ای)، SM (رسانه هوشمند)، میکرو درایو و غیره

نرم افزار بازیابی اطلاعات سیم کارت

Sim Card Data Recovery Software

به طور کامل قادر به بازیابی حذف شده و یا پاک خوانده شده / خوانده نشده متن اس ام اس، شماره تلفن های پاک شده کتاب را از سیم کارت تلفن همراه با استفاده از PC / SC یا ققنوس استاندارد کارت خوان سیم کارت تالیا. نرم افزار بازیابی کارت فراهم می کند پشتیبان گیری از تلفن همراه سیم کارت را در زمان بسیار کمتر و صرفه جویی در بهبود داده را در قالب متن به عنوان مرجع بگذارید.

دوربین های دیجیتال نرم افزار بازیابی اطلاعات

Digital Camera Data Recovery Software

خودکار بازیابی عکس های پاک شده، عکس ها، عکس ها، فایل های صوتی و تصویری از دستگاه دوربین دیجیتال از دست رفته به علت به رسانه های ذخیره سازی خراب و یا آلوده به ویروس. نرم افزار پشتیبانی از انواع مختلفی از تولید کنندگان رسانه های دیجیتال از جمله آی بی ام، کانن، کاسیو، اولیمپوس، فوجی، ال جی الکترونیک، هیتاچی، HP، YASHICA، پاناسونیک، فیلیپس، اپسون، سامسونگ و غیره

نرم افزار بازیابی تصاویر دیجیتال

Digital Pictures Recovery Software

بازگردانی حذف شده و یا فرمت عکس های دیجیتال، عکس، جرقه بزند به JPG، JPEG، GIF فرمت های فایل از هارد دیسک و سایر درایوهای قابل حمل USB با پشتیبانی. نرم افزار سازگار با همه علامت های تجاری عمده هارد دیسک (از جمله آی بی ام، توشیبا، اینتل، MAXTOR، توشیبا و غیره) و درایوهای قابل جابجایی رسانه ها (از جمله فراتر، کینگستون، آی بی ام، SANDISK، سونی، پاناسونیک و غیره).


NTFS بازیابی اطلاعات نرم افزار

NTFS Data Recovery Software

آسان برای استفاده از ابزار آشکارساز فایل به شما کمک می کند تا به unformat تمام داده های فرمت شده و یا پاک شده از ویندوز روی درایو هارد دیسک بر اساس NTFS و NTFS5 فایل سیستم تقسیم. NTFS ابزار نجات داده پشتیبانی از دیسک های چند رسانه ای از جمله SATA، IDE، EIDE، SCSI در همه علامت های تجاری بزرگ مانند هیتاچی، توشیبا، شرکت Seagate، وسترن دیجیتال، کوانتومی و معادل دیگر تولید کنندگان هارد دیسک های موجود در بازار است.

FAT بازیابی اطلاعات نرم افزار

FAT Data Recovery Software

راه حل امن و قابل اعتماد برای نجات فایل های از دست رفته از منطقی سقوط هارد دیسک پارتیشن درایو با پشتیبانی کامل عملکردی به FAT 16/32 سیستم فایل. ابزار بازیابی ابزار به طور کامل به صورت خودکار و تعمیر ویندوز پارتیشن FAT جدول داده ها فایل های در راه کارآمد خراب شده است.


آی پاد بازیابی اطلاعات نرم افزار

iPod Data Recovery Software

با خیال راحت بازگرداندن mp3 موسیقی، صوتی، ویدئو ها، آهنگ ها، عکس های فرمت شده و یا آسیب دیده از آی پاد اپل از جمله آی پاد مینی، آی پاد نانو و غیره در تمام مجموعه ای نسل. نرم افزار کمک می کند تا کاربران با خیال راحت به بازیابی و احیای موسیقی، mp3 آهنگ ها، عکس ها، تصاویر، عکسهای صوتی و تصویری و غیره از اپل آی پاد، دستگاه پخش دیجیتال.

پی سی داده ها نرم افزار بازیابی اطلاعات

Zune Data Recovery Software

بازیابی فایل های حذف شده و پوشه ها زمانی که در طول اتصال بی سیم پی سی به پی سی (ویژگی) Wi-Fi را از دست داده و بازیابی اطلاعات از دست رفته به علت دست زدن به نادرست پی سی نرم افزار پخش موسیقی دیجیتال خود را. نرم افزار بازیابی بهبود از دست رفته موسیقی مورد علاقه، مجموعه صوتی و تصویری، عکس های دیجیتال، تصاویر پس زمینه متحرک، پادکست ها، عکس ها، آهنگ ها آلبوم و غیره

Copyright © data-recovery-usb-drive.com