HomeSitemap ► Persian

نرم افزار بازیابی اطلاعات رسانه های قابل جابجایی
آیکون

بازیابی فایل‌ها و پوشه‌های گمشده یا مفقود از دستگاه‌های فلش درایو قابل جابجایی مختلف، از جمله پخش‌کننده‌های mp3/mp4، رایانه‌های شخصی جیبی، دستگاه‌های PDA و غیره. موجود در 256 مگابایت، 512 مگابایت، 1 گیگابایت، 2 گیگابایت و غیره

DDR Professional - بازیابی اطلاعات
آیکون

نرم افزار بازیابی اطلاعات پیشرفته و با کاربری آسان برای نجات حجم زیادی از داده های از دست رفته از حافظه سخت یا USB مانند کارت های حافظه (SDHC، کارت های چند رسانه ای، کارت های کامپیوتر و غیره)، پخش کننده های دیجیتال، درایوهای USB، تلفن های همراه، دوربین های دیجیتال . بازیکنان و غیره

نرم افزار بازیابی اطلاعات موبایل
آیکون

نرم افزار بازیابی اطلاعات موبایل نرم افزار مفیدی برای بازیابی اطلاعات پاک شده از انواع مختلف گوشی های موبایل است. نرم افزار بازیابی اطلاعات تلفن همراه داده های از دست رفته را در سناریوهای اصلی از دست دادن داده ها مانند فرمت یا خراب شدن حافظه تلفن همراه، مدیریت نامناسب دستگاه، انتقال داده از یک دستگاه به دستگاه دیگر و سایر دلایل از دست دادن داده ارائه می دهد.

نرم افزار بازیابی اطلاعات اندروید
آیکون

نرم افزار بازیابی اطلاعات اندروید به شما کمک می کند عکس های دیجیتالی، تصاویر، عکس ها، فایل های mp3/mp4، پوشه ها، فایل های صوتی، فیلم ها و سایر داده های ارزشمند خود را از دستگاه های مختلف اندروید بازیابی کنید. برنامه بازیابی فایل اندروید یک تکنیک اسکن داخلی را ارائه می دهد که دستگاه اندروید را به طور کامل اسکن می کند تا اطلاعات از دست رفته را بازیابی کند.

نرم افزار بازیابی اطلاعات کارت حافظه
آیکون

بازیابی اطلاعات از دست رفته از درایوهای فلش مختلف از جمله کارت Micro SD، کارت حافظه SDHC، Mini SDHC، کارت MMC، Compact Flash، xD، sD و غیره به روشی آسان. نرم افزار کارت حافظه انواع پورت های USB (Serial Bus) ذخیره سازی ویدئو مانند CF (فلش فشرده)، XD (کارت تصویر)، SM (رسانه امن)، SM (رسانه هوشمند)، میکرودیسک و ... را می پذیرد.

نرم افزار بازیابی اطلاعات سیم کارت
آیکون

به طور کامل قادر به بازیابی متن پیامک حذف شده یا حذف شده خوانده شده/حذف شده، شماره تلفن های حذف شده از سیم کارت تلفن همراه با استفاده از PC/SC یا سیم کارت خوان استاندارد فونیکس است. نرم افزار بازیابی کارت، پشتیبان گیری از سیم کارت موبایل را در حداقل زمان فراهم می کند و اطلاعات بازیابی شده را در قالب متن برای مراجعه بیشتر ذخیره می کند.

نرم افزار بازیابی اطلاعات دوربین دیجیتال
آیکون

بازیابی خودکار تصاویر، عکس‌ها، تصاویر، فایل‌های صوتی و تصویری حذف شده از تجهیزات دوربین دیجیتال که به دلیل ویروس یا خرابی رسانه ذخیره‌سازی آلوده از بین رفته است. این نرم افزار انواع مختلفی از تولیدکنندگان رسانه های دیجیتال از جمله IBM، Canon، Casio، Olympus، Fujifilm، LG Electronics، Hitachi، HP، Yashica، Panasonic، Philips، Epson، Samsung و غیره را پشتیبانی می کند.

نرم افزار بازیابی تصویر دیجیتال
آیکون

تمام عکس‌ها، تصاویر، عکس‌های دیجیتال حذف شده یا فرمت‌شده را با پشتیبانی از اسناد با فرمت jpg، jpeg، gif از هارد دیسک و سایر درایوهای USB قابل جابجایی بازیابی کنید. نرم افزار سازگار با تمام سخت افزارهای اصلی (از جمله IBM، Toshiba، Intel، Maxtor، Toshiba، و غیره) و درایوهای رسانه ای قابل جابجایی (از جمله Transcend، Kingston، IBM، SanDisk، Sony، Panasonic و غیره).

نرم افزار بازیابی اطلاعات NTFS
آیکون

ابزار آشکارساز اسناد با استفاده آسان به گزارش هر آنچه که از هارد دیسک ویندوز پارتیشن بندی شده توسط سیستم های فایل NTFS و NTFS5 فرمت یا حذف شده است، کمک می کند. NTFS از دستگاه‌های ذخیره‌سازی داده‌هایی که توسط رسانه‌های مختلف از جمله SATA، IDE، EIDE، SCSI در تمام سازندگان سخت‌افزار اصلی مانند هیتاچی، توشیبا، سیگیت، دیجیتال، وسترن، کوانتوم و سایر تولیدکنندگان دیسک سخت موجود در بازار هدایت می‌شوند، پشتیبانی می‌کند.

نرم افزار بازیابی اطلاعات FAT
آیکون

راه حل ایمن و قابل اعتماد برای نجات فایل های از دست رفته از پارتیشن های هارد دیسک خراب با پشتیبانی کامل از سیستم فایل FAT 16/32. این ابزار به طور کامل خودکار پارتیشن PINGES ویندوز فایل های خراب را بازیابی و بازیابی می کند و داده ها را به شیوه ای کارآمد بازیابی می کند.

نرم افزار بازیابی اطلاعات آی پاد
آیکون

موسیقی mp3، صدا، ویدئو، آهنگ ها، تصاویر را از فرمت شده یا آسیب دیده Apple iPod Mini، iPod Nano و غیره در تمام سری های نسل، با خیال راحت بازیابی کنید. این نرم افزار به کاربران کمک می کند تا موسیقی، آهنگ های mp3، عکس ها، تصاویر، تصاویر صوتی، ویدئو و غیره را تبدیل کنند. دستگاه پخش دیجیتال آی پاد اپل برای بازیابی و بازیابی ایمن.

نرم افزار بازیابی اطلاعات Zune
آیکون

فایل‌ها و پوشه‌های حذف شده را در صورت گم شدن در اتصال بی‌سیم Zune-to-Zune (عملکرد Wi-Fi) بازیابی می‌کند و داده‌های از دست رفته را به دلیل استفاده نادرست از پخش‌کننده موسیقی دیجیتال Zune شما بازیابی می‌کند. این نرم افزار می تواند موسیقی از دست رفته، مجموعه صوتی و تصویری، عکس های دیجیتال، تصاویر پس زمینه متحرک، پادکست ها، عکس ها، آهنگ های آلبوم و غیره را بازیابی کند.

Choose your Language to browse the website:-

Afrikaans
Albanian
Armenian
Arabic
Azerbaijani
Chinese
Bulgarian
Danish
Dutch
English
Estonian
Finnish
Filipino
German
French
Haitian Creole
Hebrew
Greek
Irish
Indonesian
Hungarian
Italian
Japanese
Korean
Latin
Latvian
Macedonian
Malay
Norwegian
Persian
Polish
Romanian
Portuguese
Russian
Spanish
Swedish
Thai
Turkish
Ukraine
Vietnamese
Yiddish
Chinese-Simplified