Pen Drive Data Recovery

נתוני התאוששות-USB-drive.com מספק תוכנה לשחזור נתונים בכונן עט עם תוצאות באיכות כדי לנהל את הקבצים החשובים שלך בביטחון מלא. כמנהיג מוכר של התאוששות, פתרון לניהול מידע הנתונים שאנו מציעים מגוון רחב של תוכנות שונות אחרות כדי לענות על צרכי אובדן נתונים הקריטיים שלך.

Mac Data Recovery Software לחץ כאן לקבלה תוכנה לשחזור נתונים Mac

תוכנה לשחזור נתונים בכונן עט

כונן פן נותן לנו נוחות עצומה בחיי העסקים של היום. אתה יכול לשתף ולהעביר את נתוני כמות עצומות ממערכת אחת למסמכים אחרים או הסטה ממקום אחד לשני. עם זאת, בשל טעויות אנוש או סיבות רבות אחרות, לעתים קרובות אתה פוגש מצבים נבוכים של אובדן נתונים כונן עט. לדוגמה, אם הנתונים נמחקים על ידי אנטי וירוס, קבצים ותיקיות השתנו לקיצור, מחיקה בשוגג, שחיתות תוכנה וסיבות רבות אחרות.

אם אתם נתקלים בבעיות אלה, ורוצים לחזור נתונים איבד שלך, יש לנו פתרון לשחזור נתונים מהכונן עט. תוכנת נתונים כונן העט שלנו התאוששות עוזרת לך לקבל בחזרה קבצים שאבדו מהכונן עט, כונן פלאש, כונן אצבע וסוגים אחרים של כונני USB. תכנית שחזור נתונים בכונן עט מתאוששת איבד מסמכי טקסט, תמונות, תמונות, תמונות, סרטוני וידאו, קבצי שמע וקבצים חשובים אחרים מהתקני אחסון נתונים כונן עט.

Pen Drive Data Recovery Software

השתמש בעקבות שלב לשחזור נתונים בכונן עט:

תקע בכונן העט באמצעות יציאת USB במערכת שלך תוכנת הורדת

עט הנתונים בכונן התאוששות תוכנת

התקנת עט הנתונים בכונן התאוששות

הפעל את התוכנה שלנו במערכת שלך

בחר קריטריוני חיפוש

בחר את המחיצה שממנו אתה רוצה לשחזר את הנתונים שאבדו

המתן עד שהתוכנה מסיימת את תהליך סריקת הדיסק

עכשיו התוכנה תציג את כל נתוני ההשבה

לחפש את מיקום היעד לשמירת נתונים התאוששו שלך.

תוכנה לשחזור נתונים מדיה נשלפת

Removable Media Data Recovery Software

לשחזר איבד או חסר קבצים ותיקיות מכונן הבזק שונים נשלף כולל נגני MP3/MP4, Pocket PC, מחשב כף יד וכו 'התקנים זמינים ב256MB, 512MB, 1GB, 2GB.

DDR מקצועי - תוכנה לשחזור נתונים

DDR Professional - Data Recovery Software

מראש וקל לשימוש תוכנה לשחזור נתונים כדי להציל את הנתונים חשובים שאבדו מהכונן קבוע או התקני אחסון USB כמו כרטיס זיכרון (SDHC, כרטיסי מולטימדיה, וכו 'כרטיס למחשב), נגני אודיו דיגיטליים, כונן USB, טלפונים ניידים, מצלמות דיגיטליות, אודיו הדיגיטלי שחקנים וכו 'בתוך זמן קצר.

תוכנה לשחזור נתונים טלפון נייד

Mobile Phone Data Recovery Software

תוכנה לשחזור נתונים טלפון ניידת היא תכנית שימושית כדי לשחזר נתונים שנמחקו מסוגים שונים של טלפון נייד. תכנית הבראת קובץ טלפון נייד משחזרת מידע שאבד בתרחישי אובדן נתונים גדולים כמו כרטיס זיכרון מעוצב או פגום של טלפון נייד, טיפול במכשיר לא תקין, העברת נתונים ממכשיר אחד למשנהו, וגורם לאובדן נתונים אחרים.

תוכנה לשחזור נתונים אנדרואיד

Android Data Recovery Software

תוכנה לשחזור נתונים אנדרואיד מסייעת לך לשחזר את התמונות שלך נמחקו דיגיטליות, תמונות, תמונות, קבצים, תיקיות MP3/MP4, audios, קטעי וידאו ונתונים יקרים אחרים ממכשירי אנדרואיד שונים. תכנית הבראת קובץ אנדרואיד מובנה מספקת טכניקת סריקת דיסק שעמוק סורקת את מכשיר אנדרואיד כדי לשחזר את הנתונים שאבדו.

תוכנה לשחזור נתונים כרטיס זיכרון

Memory Card Data Recovery Software

לאחזר בחזרה את הנתונים שאבדו מכרטיסי פלאש שונים כולל מיקרו SD, כרטיסי זכרון SDHC, SDHC מיני, כרטיס MMC, Compact Flash, xD, SD וכו 'בצורה קלה. תוכנה לשחזור כרטיס זיכרון תומכת בכל הסוג של ה-USB (אפיק טור אוניברסלי) כרטיס זכרון יציאה כמו CF (Compact Flash), XD (כרטיס תמונה), SM (תקשורת מאובטחת), SM (מדיה חכמה), כונן מיקרו וכו '

תוכנה לשחזור נתונים כרטיס ה-SIM

Sim Card Data Recovery Software

במלוא היכולת לאחזר נמחק או נמחק קריאה / SMS טקסט שלא נקראו, מספרים בספר טלפונים נמחקו מכרטיס ה-SIM טלפון נייד על ידי שימוש במחשב / SC או פניקס תקן ה-SIM קורא כרטיסים. תוכנה לשחזור כרטיס מספקת גיבוי של כרטיס ה-SIM סלולרי בזמן מאוד פחות ולשמור את הנתונים שנמצאו בפורמט טקסט לעיון נוסף.

תוכנה לשחזור נתונים מצלמה דיגיטלית

Digital Camera Data Recovery Software

שחזור אוטומטי של תמונות שנמחקו, תמונות, תמונות, קבצי אודיו וידאו ממכשיר מצלמה דיגיטלי איבד בשל אמצעי אחסון נגוע פגום או וירוס. תומכים בסוגים שונים של יצרני תוכנת מדיה דיגיטלית, כולל IBM, Canon, Casio, אולימפוס, Fujifilm, LG Electronics, Hitachi, HP, YASHICA, פנסוניק, פיליפס, אפסון, סמסונג וכו '

תוכנה לשחזור תמונות דיגיטלית

Digital Pictures Recovery Software

מחיקתו כל נמחקה או בפורמט דיגיטלי, תמונות סטילס, מצליפה עם תמיכה לJPG, JPEG, פורמטי קובץ GIF מכונן קשיח וכונני USB נשלפים אחרים. תוכנה תואמת לכל מותגים הגדולים הדיסק הקשיח (כולל IBM, טושיבה, אינטל, Maxtor, טושיבה וכו ') וכונני מדיה נשלפים (כולל Transcend, קינגסטון, IBM, סנדיסק, סוני, פנסוניק וכו').


תוכנה לשחזור נתונים NTFS

NTFS Data Recovery Software

קלה לשימוש בכלי קובץ revealer עוזר לך את כל נתוני Unformat המעוצבים או נמחקו מדיסק הקשיח למחיצות Windows מבוסס על מערכת קבצי NTFS וNTFS5. נתונים בכלי חילוץ NTFS תומך במספר כונני מדיה כולל SATA, IDE, EIDE, SCSI בכל המותגים הגדולים כגון היטאצ'י, טושיבה, Seagate, Western Digital, Quantum ויצרנים קיימים בשוק דיסקים קשיחים שווי ערך אחרים.

תוכנה לשחזור נתונים FAT

FAT Data Recovery Software

פתרון בטוח ואמין להצלת קבצים אבודים ממחיצות בכונן קשיחים לוגי התרסקו עם תמיכה פונקציונלית מלאה למערכת קבצים של 16/32 FAT. מאחזר כלי השירות באופן אוטומטי לחלוטין ותיקונים פגומים נתוני טבלת מחיצת FAT חלונות קבצים בצורה יעילה.


ה-iPod תוכנה לשחזור נתונים

iPod Data Recovery Software

בטחה לשחזר מוסיקת MP3, אודיו, וידאו, שירים, תמונות מהאייפוד אפל מעוצב או פגום, כולל-iPod Mini, iPod Nano וכו 'בכל סדרות הייצור. תוכנה מסייעת למשתמשים לאחזר בצורה בטוחה ולשחזר מוסיקה, שירי MP3, תמונות, תמונות, וכו 'סטילס אודיו וידאו ממכשיר הנגן הדיגיטלי ה-iPod של אפל.

תוכנה לשחזור נתונים Zune

Zune Data Recovery Software

מאחזר קבצים ותיקיות שנמחקו כאשר איבד במהלך Zune ל-Zune הקישוריות אלחוטית (Wi-Fi תכונה) ומשחזר את הנתונים החסרים עקב טיפול לא נכון של נגן המוזיקה הדיגיטלית Zune שלך. תוכנה משחזרת מתאוששת איבד את המוזיקה האהובה, אוסף אודיו וידאו, תמונות דיגיטליות, טפטים מונפשים, פודקאסטים, תמונות, שירי אלבום ועוד

Copyright © data-recovery-usb-drive.com