HomeSitemap ► Latvian

Noņemamā datu nesēja datu atkopšanas programmatūra
Ikona

Atgūstiet pazaudētos vai trūkstošos failus un mapes no dažādām noņemamām zibatmiņas ierīcēm, tostarp mp3/mp4 atskaņotājiem, kabatas datoriem, PDA ierīcēm utt. pieejams 256 MB, 512 MB, 1 GB, 2 GB utt.

DDR Professional — datu atkopšana
Ikona

Uzlabota un ērti lietojama datu atkopšanas programmatūra, lai glābtu lielus zaudētu datu apjomus no cietās vai USB atmiņas, piemēram, atmiņas kartēm (SDHC, multivides kartēm, datoru kartēm utt.), digitālajiem atskaņotājiem, USB diskdziņiem, mobilajiem tālruņiem, digitālajām kamerām. . spēlētāji utt.

Mobilo datu atkopšanas programmatūra
Ikona

Mobilo datu atkopšanas programmatūra ir noderīga programmatūra, lai atgūtu izdzēstos datus no dažāda veida mobilajiem tālruņiem. Mobilā tālruņa datu atkopšanas programmatūra nodrošina zaudētus datus lielos datu zuduma scenārijos, piemēram, formatēta vai bojāta mobilā tālruņa atmiņa, nepareiza ierīces apstrāde, datu pārsūtīšana no vienas ierīces uz citu ierīci un citi datu zuduma cēloņi.

Android datu atkopšanas programmatūra
Ikona

Android datu atkopšanas programmatūra palīdz atgūt izdzēstos digitālos fotoattēlus, attēlus, fotoattēlus, mp3/mp4 failus, mapes, audio, video un citus vērtīgus datus no dažādām Android ierīcēm. Android failu atkopšanas programma piedāvā iebūvētu skenēšanas paņēmienu, kas rūpīgi skenē Android ierīci, lai atgūtu zaudētos datus.

Atmiņas kartes datu atkopšanas programmatūra
Ikona

Vienkāršā veidā atgūstiet zaudētos datus no dažādiem zibatmiņas diskiem, ieskaitot Micro SD karti, SDHC atmiņas karti, Mini SDHC, MMC karti, Compact Flash, xD, SD utt. Atmiņas karšu programmatūra pieņem visu veidu USB (serial Bus) video atmiņas portus, piemēram, CF (kompaktā zibspuldze), XD (attēla karte), SM (drošā datu nesēja), SM (viedā datu nesēja), mikrodisku utt.

Sim kartes datu atkopšanas programmatūra
Ikona

Pilnībā spēj izgūt dzēstos vai dzēstos teksta īsziņu lasītos/dzēstos, dzēstos tālruņu numurus no mobilā tālruņa SIM kartes, izmantojot PC/SC vai Phoenix standarta SIM karšu lasītāju. Kartes atkopšanas programmatūra nodrošina mobilās SIM kartes dublēšanu minimālā laikā un saglabā atgūtos datus teksta formātā turpmākai uzziņai.

Digitālās kameras datu atkopšanas programmatūra
Ikona

Dzēsto attēlu, fotoattēlu, attēlu, audio-video failu automātiska atkopšana no digitālo kameru aprīkojuma, kas zaudēta vīrusu vai inficētu datu nesēju bojājumu dēļ. Programmatūra atbalsta dažāda veida digitālo mediju ražotājus, tostarp IBM, Canon, Casio, Olympus, Fujifilm, LG Electronics, Hitachi, HP, Yashica, Panasonic, Philips, Epson, Samsung utt.

Digitālo attēlu atkopšanas programmatūra
Ikona

Atgūstiet visus izdzēstos vai formatētos digitālos fotoattēlus, attēlus, fotoattēlus, izmantojot jpg, jpeg, gif formāta dokumentus no cietā diska un citiem noņemamiem USB diskdziņiem. Programmatūra, kas ir saderīga ar visu galveno aparatūru (tostarp IBM, Toshiba, Intel, Maxtor, Toshiba utt.) un noņemamiem datu nesēju diskdziņiem (tostarp Transcend, Kingston, IBM, SanDisk, Sony, Panasonic u.c.).

NTFS datu atkopšanas programmatūra
Ikona

Ērti lietojamā dokumentu atklāšanas utilīta palīdz ziņot par visu, kas ir formatēts vai izdzēsts no Windows cietā diska, kas sadalīts ar NTFS un NTFS5 failu sistēmām. NTFS atbalsta datu glabāšanas ierīces, ko darbina dažādi datu nesēji, tostarp SATA, IDE, EIDE, SCSI, visos lielākajos aparatūras ražotāju, piemēram, Hitachi, Toshiba, Seagate, Digital, Western, Quantum un citu līdzīgu tirgū pieejamo cieto disku ražotāju.

FAT datu atkopšanas programmatūra
Ikona

Drošs un uzticams risinājums pazaudētu failu glābšanai no avarējušām cietā diska nodalījumiem ar pilnu 16/32 FAT failu sistēmas funkcionālo atbalstu. Rīks pilnībā automātiski atjauno un atjauno bojāto failu Windows PINGES nodalījumu un efektīvi atjauno datus.

iPod datu atkopšanas programmatūra
Ikona

Droši atkopjiet mp3 mūziku, audio, video, dziesmas, attēlus no formatēta vai bojāta Apple iPod Mini, iPod Nano utt visās paaudzes sērijās. Programmatūra palīdz lietotājiem pārvērst mūziku, mp3 dziesmas, fotoattēlus, attēlus, audio attēlus, video utt. Apple iPod digitālā atskaņotāja ierīce, lai droši atgūtu un atjaunotu.

Zune Data Recuperatio programmatūra
ikonu

Atgūst izdzēstos failus un mapes, ja tie ir pazaudēti, izmantojot bezvadu savienojumu Zune-to-Zune (Wi-Fi funkcija), un atgūst trūkstošos datus nepareizas Zune digitālā mūzikas atskaņotāja lietošanas dēļ. Programmatūra var atjaunot pazaudēto mūziku, audio-video kolekciju, digitālās fotogrāfijas, animētas tapetes, aplādes, fotoattēlus, albumu dziesmas utt.

Choose your Language to browse the website:-

Afrikaans
Albanian
Armenian
Arabic
Azerbaijani
Chinese
Bulgarian
Danish
Dutch
English
Estonian
Finnish
Filipino
German
French
Haitian Creole
Hebrew
Greek
Irish
Indonesian
Hungarian
Italian
Japanese
Korean
Latin
Latvian
Macedonian
Malay
Norwegian
Persian
Polish
Romanian
Portuguese
Russian
Spanish
Swedish
Thai
Turkish
Ukraine
Vietnamese
Yiddish
Chinese-Simplified