Pen Drive Data Recovery

Datu atgūšana-usb-drive.com nodrošina pildspalva vadīt datu atgūšanas programmatūru ar kvalitatīvu rezultātu, lai pārvaldītu jūsu svarīgus failus pilnu pārliecību. Kā atzīts līderis datu atgūšanas, informācijas pārvaldības risinājumu mēs piedāvājam plašu klāstu dažādu citu programmatūru, lai risinātu savu kritisko datu zudumu vajadzībām.

Mac Data Recovery Software Klikšķiniet šeit, lai Mac Data Recovery Software

Pen Drive Data Recovery Software

Pen Drive dod mums milzīgu ērtības mūsdienu biznesa dzīvē. Jūs varat dalīties un pārsūtīt milzīgu datus no vienas sistēmas uz citu, vai pāriet dokumentiem no vienas vietas uz otru. Tomēr sakarā ar cilvēka kļūdas vai daudzu citu iemeslu dēļ, jūs bieži satikt samulsinājuši situācijas zaudēt Pen Drive datus. Piemēram, ja dati tiek izdzēsti ar antivīrusu, failu un mapju mainījās uz saīsnes, nejaušu dzēšanu, programmatūras korupciju un daudzu citu iemeslu dēļ.

Ja Jums ir radušās šīs problēmas, un vēlaties, lai saņemtu atpakaļ savu zaudēto datu, mums ir risinājums, lai atgūtu datus no pildspalva vadīt. Mūsu Pen diska datu atgūšana programmatūra ļauj jums, lai saņemtu atpakaļ zaudētos failus no pildspalva vadīt, flash disku, īkšķis disku un citu veidu USB diskus. Pildspalva vadīt datu atjaunošanas programma atgūst zaudēto teksta dokumentus, fotogrāfijas, attēlus, fotogrāfijas, video, audio un citus vērtīgus failus no pildspalva vadīt datu glabāšanas ierīces.

Pen Drive Data Recovery Software

Izmantot pēc solis pildspalva diska datu atgūšana:

ar Pen diska Pievienojiet, izmantojot USB portu jūsu sistēmā

Download pildspalva vadīt datu atgūšanas programmatūru

Install Pildspalva vadīt datu atgūšanas programmatūru

Run mūsu programmatūru uz jūsu sistēmas

Izvēlieties meklēšanas kritērijiem

Izvēlēties nodalījumu, no kuras vēlaties, lai atgūtu zaudētos datus

Pagaidiet, kamēr programmatūra pabeidz diska skenēšanas procesu

Tagad programmatūra parāda visu atgūstamo datus

Atrodiet galamērķa vietu, lai saglabātu atgūt datus.

Removable Media Data Recovery Software

Removable Media Data Recovery Software

Atgūt zaudēto vai trūkstošos failus un mapes no dažādiem noņemamo datu nesēju flash disku, ieskaitot mp3/mp4 atskaņotāji, Pocket PC, PDA ierīces utt pieejami 256MB, 512MB, 1GB, 2GB.

DDR Professional - Data Recovery Software

DDR Professional - Data Recovery Software

Advance un viegli lietot datu atgūšanas programmatūru, lai glābšana zaudētos svarīgus datus no fiksētā disku vai USB lielapjoma atmiņas ierīces, piemēram, atmiņas kartes (SD, Multimedia kartes, PC kartes uc), digitālās audio atskaņotāji, USB disku, Mobilie telefoni, digitālās fotokameras, digitālās audio spēlētāji utt, jo nav laika.

Mobile Phone Data Recovery Software

Mobile Phone Data Recovery Software

Mobilais tālrunis datu atgūšana programmatūra ir noderīga programma, lai atgūtu svītrots datus no dažāda veida mobilo tālruni. Mobilo telefonu failu atjaunošanas programmu atjauno zaudētos datus lielākajās datu zudumu scenārijus, piemēram, formatēta vai bojāti atmiņas karti mobilo tālruni, nepareiza ierīce pārkraušanas, datu pārsūtīšanu no vienas ierīces uz otru un citiem datu zudumu cēloņus.

Android Data Recovery Software

Android Data Recovery Software

Android datu atgūšanas programmatūru palīdz jums atgūt savu svītrots digitālās fotogrāfijas, bildes, attēlus, mp3/mp4 failus, mapes, audio, video un citus vērtīgus datus no dažādām Android ierīcēm. Android failu atjaunošanas programma sniedz iekšēja diska skenēšanas tehniku, kas dziļi skenē android ierīci, lai atgūtu zaudētos datus.

Atmiņas kartes datu atgūšanas programmatūru

Memory Card Data Recovery Software

Ielādētu atpakaļ datus zaudēti no dažādiem flash kartēm, ieskaitot Micro SD karte, SDHC atmiņas kartes, Mini SDHC, MMC kartes, Compact Flash, xD, SD utt viegli veidā. Atmiņas kartes atgūšanas programmatūru atbalsta visu veidu USB (universālā seriālā kopne) ports atmiņas kartes, piemēram, CF (Compact Flash) XD (attēlu kartes), SM (Secure mediji), SM (Smart Media), mikro vadīt utt

Sim kartes datu atgūšanas programmatūru

Sim Card Data Recovery Software

Spējīga, lai ielādētu dzēsts vai izdzēst lasīt / nelasītu teksta sms, jādzēš tālruņu katalogu numurus no mobilā tālruņa SIM karti, izmantojot PC / SC vai Phoenix standarta SIM karšu lasītājs. Kartes atgūšanas programmatūru nodrošina backup mobilo sim karti ļoti mazāk laika un saglabātu atgūt datus teksta formātā tālākai uzziņai.

Digital Attēli Recovery Software

Digital Camera Data Recovery Software

Automatizētā atgūšanu svītrots bildes, attēlus, fotogrāfijas, audio un video failus no digitālās kameras ierīci zaudēti bojāti vai vīrusu inficētu nesējus. Programmatūras atbalsta dažāda veida digitālo plašsaziņas līdzekļu ražotāju, ieskaitot IBM, Canon, Casio, Olympus, Fujifilm, LG Electronics, Hitachi, HP, Yashica, Panasonic, Philips, Epson, Samsung uc

Digiteach Pictiúir Aisghabháil Bogearraí

Digital Pictures Recovery Software

Atjaunot visu dzēsts vai formatēts digitālās fotogrāfijas, fotogrāfijas, snaps ar atbalstu jpg, jpeg, gif failu formātus no cietā diska un citu noņemamo USB diskus. Programmatūra ir saderīga ar visiem galvenajiem cieto disku zīmoliem (ieskaitot IBM, Toshiba, Intel, Maxtor, Toshiba utt), un noņemamo datu nesēju diskus (tostarp Transcend, Kingston, IBM, SanDisk, Sony, Panasonic utt.)


NTFS Data Recovery Software

NTFS Data Recovery Software

Viegli izmantot failu revealer lietderība palīdz jums unformat visas formatētus vai dzēst datus no Windows cietā diska sadalīts, pamatojoties uz NTFS un NTFS5 failu sistēma. NTFS datu glābšanas rīks atbalsta vairākas datu nesēju diskus, tostarp SATA, IDE, EIDE, SCSI visiem galvenajiem zīmoliem, piemēram, Hitachi, Toshiba, Seagate, Western Digital, Quantum un citiem līdzvērtīgiem cieto disku ražotāji, kas pieejami tirgū.

FAT Data Recovery Software

FAT Data Recovery Software

Drošs un uzticams risinājums, lai glābtu failus zaudējis no loģiski crashed cietā diska starpsienām ar pilnu funkcionālo atbalstu FAT 16/32 failu sistēma. Pilnībā automātiska lietderība instruments atgūst un remonts bojāti logi FAT partition galda failus datus efektīvā veidā.


iPod datu atgūšanas programmatūru

iPod Data Recovery Software

Droši atjaunot mp3 mūzika, audio, video, dziesmas, attēlus no formatētus vai bojāta Apple iPod ieskaitot iPod Mini, iPod Nano utt visās paaudzes sēriju. Programmatūras palīdz lietotājiem, lai droši atgūt un atjaunot mūziku, mp3 dziesmas, attēlus, fotogrāfijas, audio-video fotografēšanas utt no Apple iPod digitālo atskaņotāju ierīci.

Zune datu atgūšanas programmatūru

Zune Data Recovery Software

Izgūst svītrots failus un mapes, kad zuduši Zune pret Zune bezvadu savienojumu (Wi-Fi funkcija) un atjauno datus trūkstošo sakarā ar nepareizu apiešanos ar jūsu Zune digitālais mūzikas atskaņotājs. Programmatūru atgūst atgūst zaudēto mīļāko mūziku, audio-video kolekciju, digitālās fotogrāfijas, animācijas tapetes, podkastus, attēlus, albuma dziesmas utt

Copyright © data-recovery-usb-drive.com