HomeSitemap ► Ukraine

Програмне забезпечення для відновлення даних зі знімних носіїв
значок

Відновлюйте втрачені або відсутні файли та папки з різних знімних флеш-накопичувачів, включаючи mp3/mp4-плеєри, кишенькові ПК, КПК тощо. доступний у 256 МБ, 512 МБ, 1 ГБ, 2 ГБ тощо.

DDR Professional - Відновлення даних
значок

Розширене та просте у використанні програмне забезпечення для відновлення даних для відновлення великої кількості втрачених даних із жорстких або USB-накопичувачів, таких як карти пам’яті (SDHC, мультимедійні карти, комп’ютерні карти тощо), цифрові плеєри, USB-накопичувачі, мобільні телефони, цифрові камери . гравці тощо

Програму для відновлення мобільних даних
значок

Програма відновлення мобільних даних — це корисне програмне забезпечення для відновлення видалених даних із різних типів мобільних телефонів. Програмне забезпечення для відновлення даних мобільного телефону надає втрачені дані в основних сценаріях втрати даних, як-от відформатована або пошкоджена пам’ять мобільного телефону, неправильне поводження з пристроєм, передача даних з одного пристрою на інший та інші причини втрати даних.

Програмне забезпечення для відновлення даних Android
значок

Програмне забезпечення для відновлення даних Android допомагає відновити видалені цифрові фотографії, зображення, фотографії, файли mp3/mp4, папки, аудіо, відео та інші цінні дані з різних пристроїв Android. Програма відновлення файлів Android пропонує вбудовану техніку сканування, яка ретельно сканує пристрій Android для відновлення втрачених даних.

Програму для відновлення даних з карти пам'яті
значок

Легко відновлюйте втрачені дані з різних флеш-накопичувачів, у тому числі карт Micro SD, SDHC, Mini SDHC, MMC, Compact Flash, xD, sD тощо. Програмне забезпечення карти пам’яті підтримує всі типи USB (послідовна шина) портів зберігання відео, таких як CF (компактний флеш), XD (карта зображень), SM (захищений носій), SM (розумний носій), мікродиск тощо.

Програму для відновлення даних сім карти
значок

Повністю здатний відновлювати видалені або видалені тексти SMS, прочитані/видалені, видалені телефонні номери з SIM-карти мобільного телефону за допомогою ПК/SC або стандартного пристрою для читання SIM-карт Phoenix. Програмне забезпечення для відновлення картки забезпечує резервне копіювання мобільної SIM-картки за мінімальний час і зберігає відновлені дані в текстовому форматі для подальшого використання.

Програмне забезпечення для відновлення даних цифрової камери
значок

Автоматичне відновлення видалених зображень, фотографій, зображень, аудіо-відеофайлів із обладнання цифрових камер, втрачених через вірус або пошкодження зараженого носія. Програмне забезпечення підтримує різні типи виробників цифрових носіїв, зокрема IBM, Canon, Casio, Olympus, Fujifilm, LG Electronics, Hitachi, HP, Yashica, Panasonic, Philips, Epson, Samsung тощо.

Програма для відновлення цифрових зображень
значок

Відновлення всіх видалених або відформатованих цифрових фотографій, зображень, фотографій з підтримкою документів у форматах jpg, jpeg, gif з жорсткого диска та інших знімних USB-накопичувачів. Програмне забезпечення, сумісне з усім основним апаратним забезпеченням (включаючи IBM, Toshiba, Intel, Maxtor, Toshiba тощо) і накопичувачами знімних носіїв (включаючи Transcend, Kingston, IBM, SanDisk, Sony, Panasonic тощо).

Програма для відновлення даних NTFS
значок

Проста у використанні утиліта виявлення документів допомагає повідомляти про все, що було відформатовано або видалено з жорсткого диска Windows, розділеного файловими системами NTFS і NTFS5. NTFS підтримує пристрої зберігання даних, що керуються різними носіями, включаючи SATA, IDE, EIDE, SCSI, від усіх основних виробників обладнання, таких як Hitachi, Toshiba, Seagate, Digital, Western, Quantum та інших подібних виробників жорстких дисків, доступних на ринку.

Програма для відновлення даних FAT
значок

Безпечне та надійне рішення для відновлення втрачених файлів із пошкоджених розділів жорсткого диска з повною функціональною підтримкою файлової системи 16/32 FAT. Інструмент повністю автоматично відновлює та відновлює Windows PINGES розділ пошкоджених файлів і відновлює дані ефективним способом.

Програмне забезпечення для відновлення даних iPod
значок

Безпечно відновлюйте музику у форматі mp3, аудіо, відео, пісні, зображення з відформатованих або пошкоджених Apple iPod Mini, iPod Nano тощо в серіях усіх поколінь. Програмне забезпечення допомагає користувачам конвертувати музику, пісні у форматі mp3, фотографії, зображення, аудіо зображення, відео тощо. Цифровий програвач Apple iPod для безпечного відновлення та відновлення.

Програмне забезпечення для відновлення даних Zune
значок

Відновлює видалені файли та папки, якщо вони були втрачені під час бездротового з’єднання Zune-to-Zune (функція Wi-Fi), і відновлює дані, яких бракує через неправильне використання цифрового музичного плеєра Zune. Програмне забезпечення може відновлювати втрачену музику, колекцію аудіо-відео, цифрові фотографії, анімовані шпалери, подкасти, фотографії, альбоми пісень тощо.

Choose your Language to browse the website:-

Afrikaans
Albanian
Armenian
Arabic
Azerbaijani
Chinese
Bulgarian
Danish
Dutch
English
Estonian
Finnish
Filipino
German
French
Haitian Creole
Hebrew
Greek
Irish
Indonesian
Hungarian
Italian
Japanese
Korean
Latin
Latvian
Macedonian
Malay
Norwegian
Persian
Polish
Romanian
Portuguese
Russian
Spanish
Swedish
Thai
Turkish
Ukraine
Vietnamese
Yiddish
Chinese-Simplified